راهنمای سایت

برای دانلود کتابها روی اضافه کردن به سبدخرید کلیک می کنیم، در صورتی که مایل به دانلود کتاب یا کتاب های دیگری نیز هستید، بعد از انتخاب کتاب یا کتاب های دیگر و اضافه کردن آنها نیز به سبد خرید، گزینه پرداخت را انتخاب نمایید، پس از ثبت نام که کمتر از 30 ثانیه طول میکشد (یا در صورتی که قبلا عضو هستید وارد شوید) وارد صفحه تسویه حساب می شوید.

در این صفحه در صورتی که کد تخفیف در اختیار دارید آنرا وارد کنید و پس از انتخاب درگاه مورد نظر و یا انجام پرداخت لینک دانلود کتاب مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد.

همچنین لینک دانلود برای شما ایمیل نیز میشود و هر زمانی که با نام کاربری خود وارد شوید می توانید از کنترل پنل خود کتابهای خریداری شده را مشاهده و دانلود فرمایید.

 

با خرید هر یک از کتاب ها مبلغ خاصی اعتبار هدیه، برای استفاده در خرید های بعدی دریافت می کنید که این مبلغ در صفحه توضیحات همان کتاب درج شده و در صفحه تسویه حساب نیز قابل مشاهده است.

در صورتی که به جای پرداخت مبلغ هر کتاب، کیف پول خود را شارژ کنید و مبلغ خرید را از کیف پول خود پرداخت نمایید، علاوه بر دریافت اعتبار هدیه ، 10% تخفیف بیشتر نیز دریافت می کنید.

 

در صورتی که سوالی دارید سوالات متداول را ببینید و یا با ما تماس بگیرید